Essay

Essay

6 / 100

ESSAY

Öğretmeniniz bir konu üzerine ‘essay’ yazmanızı istedi ve yetiştirecek zamanınız kalmadı veya nasıl bir ‘essay’ hazırlayacağınıza dair aklınız mı karışık? Endişelenmeyin! Ödev Tez Proje Danışmalığı ailesi olarak sizin için buradayız! Hangi alanda, hangi konu üzerine olursa olsun İngilizce essay yazımında deneyimli uzmanlarımızla birlikte ‘essay’inizi sizin istediğiniz şekilde yazıyoruz. Birlikte ‘essay’ yazım sürecinin nasıl işlendiğine yakından bir göz atalım:

Hazırlık Aşaması

Bizimle iletişime geçip, anlaşıp, siz onay verdikten sonra, yazılacak ‘essay’in konusu ve tarzına göre detaylı araştırma yapmaya başlıyoruz. Bu araştırma sürecinde gerekli bilgiler, ön araştımalar, makaleler, yazılar araştırılıp en doğru ve gerekli olanlarını ayıklayıp seçiyoruz. Böylece, hazırlanan ‘essay’in kaliteli ve özgün olduğundan emin oluyoruz. Bu yüzden, telif hakkı ihlali’nden (plagiarism) korkmanıza gerek kalmıyor. Hazırlanan ‘essay’ tüm ‘plagiarism’ kurallarına uygun olarak hazırlanıyor. Gerekli görülen saha araştırması yapıldıktan sonra ‘essay’i hazırlama, yazma sürecine başlanıyor.

Üretim Aşaması:

Yapılan araştırmalar sonucu, en doğru ‘essay’ iskelet yapısı ve içeriği üzerine yazım süreci başlar. Çeşitli konular üzerine deneyimi bulunan ekibimiz ile sizin ‘essay’ içeriğine en uygun kişilerle çalışıyoruz. Böylece, istediğiniz işin zamanında ve kaliteli olduğundan emin oluyoruz. Essay’iniz için Giriş, Gelişme ve Sonuç bölümleri ve bu bölümlerin alt bölümleri hazırlanıyor. Essay yapısını dilediğiniz gibi hazırlatabilirsiniz. Ödevinizin kontrolü sizin elinizde! Bizim işimiz ise hazırlanan ödevin kusursuz olduğundan emin olmak! ‘Essay’ tamamlandığında ise sıra gerekli düzeltmeleri yapmaya geliyor.

Kontrol Aşaması:

Ödeviniz bu süreçte tamamlanmış olduğundan ödeviniz tekrar tekrar okunuyor ve eğer gerek görülürse, düzeltmeler yapılıyor. Bu düzeltmeler gramer (dil bilgisi), vocabulary (kelime) ve syntax (cümle veya paragraf yapısı) üzerine gerçekleştiriliyor. Duruma göre, paragrafların yeri değiştirilip hazırlanan ‘essay’ en uygun duruma getiriliyor. Noktalama işaretleri ve imla kuralları da bu kontroller sırasında yontuluyor. Böylece hazırlanan ödevin hatasız olması için gerekli olan tüm aşamalar tamamlanmış oluyor. Hazırlanan işten emin olduktan sonra size gönderiyoruz.

Essay